Jak to funguje?

Podporované servery

Zobrazit všechny servery (18)

Traffic

PREMIUM PŘÍSTUP
NEOMEZENÁ RYCHLOST

MultiShare.cz

Zprostředkovatel podporovaných serverů

Traffic

PREMIUM PŘÍSTUP
NEOMEZENÁ RYCHLOST

Uživatel

Počítač, notebook, tablet, mobil, NAS, …

Stahujte ze všech podporovaných serverů
s jediným účtem na MutliShare.cz

Časté dotazy

1. Jak vlastně funguje váš server?

U nás můžete stahovat z mnoha share serverů pouze s jedním účtem. Nemusíte kupovat mnoho účtů, stačí Vám jen jeden na MultiShare.cz. Vždy stahujete neomezenou rychlostí a ani kredit není časově omezen.

2. Jak mohu přes váš server nejpohodlněji stahovat ?

Požadovaný soubor můžete rychle a pohodlně najít přes naše vyhledávání. Pokud již odkaz máte, můžete jej stáhnout vložením do formuláře na naší úvodní stránce. Nejpohodlnější stažení je ale s využitím programu JDownloader, kam vkládáte přímo odkazy na servery (Ulož.to, Uploaded.net apod.). Návod na nastavení JDownloaderu naleznete ZDE.

3. Musím za používání serveru MultiShare.cz platit?

Pokud chcete stahovat soubory z ostatních share serverů neomezenou rychlostí, je potřeba zakoupit kredit na stahování. Jako bonus od nás získává každý nový uživatel 5 GB kreditu ZDARMA. Kredit není nijak časově omezen.

4. Kolik u vás stojí stahování a co je pro mě nejvýhodnější?

Veškeré ceny naleznete v našem ceníku. Nejvýhodnější je platit pomocí bankovního převodu nebo platební karty. Z hlediska ceny za GB, vychází nejlépe platba za 999 Kč, nebo 35 Eur.

5. Jak se odečítá kredit a proč stojí některé servery více?

Kredit se odečítá průběžně na základě reálně stažených dat, nikdy se neodečítá dopředu. U některých serverů jsou výrazně vyšší náklady, proto i Vám odečítáme více, vždy podle tabulky přepočtu kreditu.

6. Proč mi nefunguje stahování? Co mám dělat?

Pokud Vám nefunguje stahování konkrétního souboru, nejprve se podívejte do našeho monitoringu, zda nemá daný server poruchu. Poté vyzkoušejte, zda odkaz opravdu na zdrojovém serveru existuje. Pokud vznikne chyba při stahování přes JDownloader, většinou pomůže jeho restart. Jestliže nic nepomáhá, napište přes kontaktní formulář na naši podporu.

7. Nepřišel mi aktivační mail, co mám dělat?

Nejprve se podívejte do složky "Nevyžádaná pošta" nebo "SPAM" zda tam zpráva omylem nespadla. Pokud ne, kontaktujte nás.

Potřebujete pomoci? Facebook

MultiShare.cz používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie (jako každý jiný web). Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.    Více informací   Rozumím